Liigu põhisisu juurde

Atlassiani tooteplatvormi vajaduste eelanalüüs

Millised tööriistad toetavad sinu tarkvaraarenduse protsessi?
Atlassiani tooted on paindlikud ja laiahaardeliste kasutusvõimalustega, mis teeb nad sobivaks paljudele erinevatele tootmisharudele. Organiseerimine, integreerimine, jälgimine, kohandamine või automatiseerimine on vaid mõned võimalused sinu töö hõlbustamiseks Atlassiani tootekeskkonnas.

Orienteeruv maht: 60-200h

Ülevaade hetkeseisust ja materjalidega tutvumine
Eelanalüüs on heaks sisendiks implementeerimise tarvis. Esmalt viiakse läbi avakoosolek, mille käigus annab Tellija ülevaatliku kokkuvõtte hetkeseisust. Lepitakse kokku tööetappide ja intervjuude ajakava ning nende tulemid. Tuvastatakse, milliste materjalidega (tööprotsesside kirjeldused, muu dokumentatsioon) peaks analüütik enne intervjuudega alustamist tutvuma.

Intervjuud
Analüütik tutvub pärast avakoosolekut vajalike materjalidega ning valmistab ette intervjuud. Seejärel viiakse tellija asjaosalistega läbi intervjuud, mille käigus lepitakse kokku käesoleva projektiga seotud tööprotsessid ning ootused protsesse toetavale ühtsele tarkvaralahendusele.

Pilootlahenduse alusdokument
Analüüsi tulemiks on dokument, mis hõlmab nii intervjuude kui ka ootuste kirjeldust. Täiendavalt visandame üldisel tasandil ideed tulevikuks ning teeme ettepanekud kas ja kuidas Atlassiani ja Atlassiani partnerite poolt pakutav tarkvara toetab tellija soovitud tööprotsesse. Koostatud info põhjal saate alustada pilootlahenduse loomisega iseseisvalt või tellida järgmise tööetapi lahenduse meie ekspertidelt.

Kestvus ning hind
Oleneb olukorrast, maksumuse aluseks on tunnihind 80 € (ei sisalda KM).

Illustreeriv pilt lehelõpule

Vajad abi migreerimisel? Me toetame Sind.

Võta ühendust