Liigu põhisisu juurde

Teenused

Pakume erinevaid teenuseid alates Atlassiani toodete konsultatsioonist ja lõpetades rätseparenduse ja koolitustega.

Atlassiani tooteplatvormi vajaduste eelanalüüs

Atlassiani tooted pakuvad palju erinevaid seadistusvõimalusi olenevalt organisatsiooni eripäradest. Parima lahenduse leidmine võib esmakordsel kasutamisel osutuda keerukaks väljakutseks. Trinidad Wiseman’i kogemustega ekspertidena oleme valmis sind nõustama; nii saad tehnilise ülevaate ning oled valmis toote optimaalseimaks rakendamiseks.

Loe lähemalt

Atlassiani toodete juurutamine

Atlassiani tooted on paindlikud ja laiahaardeliste kasutusvõimalustega, mis teeb nad sobivaks paljudele erinevatele tegevusharudele. Iga toode võimaldab kohandada seda just ettevõtte vajadustest lähtuvalt. Oma laialdase kogemusega oleme abiks, et toodete funktsioonidest saaks kasutatud just need, mis Teie organisatsiooni protsessidega sobivad.

Loe lähemalt

Audit ja jõudluskontroll

Kuigi Atlassiani tooted on juba tootja poolt hästi optimeeritud, mõjutab ebaefektiivselt konfigureeritud rakendus oluliselt selle kiirust. Auditi käigus vaatame üle Atlassian toodete seisukorra, kiiruse ja seadistused. Auditi tulemusena on võimalik parandada keskkondade toimivust nii Cloud kui ka Server/Data Center platformidel.

Loe lähemalt

Pistikprogrammide arendus ja liidestamine

Teinekord võib tekkida vajadus importida või eksportida andmeid välistesse infosüsteemidesse või täiendada Jira/Confluence funktsionaalsust. Tänu Atlassiani toodete ülesehitusele on liidestuste ja täienduste teostamine lihtne – võta ühendust, koos leiame parima lahenduse!

Loe lähemalt

Atlassiani peakasutaja tugiteenus (SLA)

Kas sinu organisatsioon kasutab Atlassiani rakendusi kriitiliste teenuste või protsesside haldamiseks? Kas majasisesest teadmusest jääb vahel toodete haldamisel puudu? Me oleme meeleldi valmis aitama!

Loe lähemalt

Koolitused

Uue töövahendiga harjumiseks on vaja nii teadmisi kui ka praktikat. Lähtudes sinu meeskonna kogemustest ning vajadustest koostame vastava koolituskava. Teoreetilised teadmised kinnistame praktiliste ülesannetega; nii saab sinu meeskond omandatud teadmisi vahetult rakendada. Koolitused toimuvad läbi videosilla või näost-näkku.

Vaata koolitusi

Abi migreerimisel Cloud või Data Center lahendusele

Migratsioon ei saa toimuda üleöö. Eduka migratsiooni võtmeks on põhjalik planeerimine, hindamine ja testimine. Aitame sul liikuda Cloud või Data Center lahendusele, veendudes täielikult uue platvormi sobivuses sinu vajadustele.

Loe lähemalt

Kasutajatoe teenus

Organisatsioonisisene infovahetus ja tiimidevaheline koostöö on iga organisatsiooni üks alustaladest. Meie aitame sul seadistada suurepärase teenuse toe lahenduse, millega on võimalik tagada teenuste kvaliteetne tugi, rakendada ITIL’I protsesse agiilses maailmas ning parendada ka sisemisi tööprotsesse.

Loe lähemalt

Siseveebi loomine

Väärtusliku siseveebi aluseks on organiseeritud sisuarhitektuur ning ajakohasus. Meie aastatepikkune kasutajakogemuse (UX) ja Confluence keskkondade seadistamise kogemus aitab sul panna enda siseveeb enda kasuks tööle!

Loe lähemalt

Ressursihaldus ja aja planeerimine

Projekti tööde planeerimine aitab ennetada võimalikke kitsaskohti, teha teadlikke otsuseid ning optimeerida meeskonna tootlikkust. Kaardistame sinu tiimi vajadused, seadistame planeerimise vaated valdkonna,- tiimi,- ja projektijuhtidele ning aitame rakendada raporteid. 

Loe lähemalt

Eesti infoturbestandardi lahendus (E-ITS)

E-ITS juurutamine ja rakendamine on igas ettevõttes erinev ja aitame kohandada tooted just teie vajadustest lähtuvalt. Töötame välja sobivaima lahenduse, juurutame ja aitame rakendada.

Loe lähemalt

Konfiguratsiooni- halduse andmebaas (CMDB)

Aitame luua sobiva andmemudeli ja seadistada tööriista selliselt, et see toetaks ka teisi protsesse (näiteks intsidendi- ja muudatushaldus). Jälgime, et andmeid oleks lihtne uuendada ning väljavõtteid teha. Hästi loodud CMDB aitab säästa aega ja kulusid, automatiseerida protsesse ning märgata kriitilisi ohukohti esimesel võimalusel.

Loe lähemalt

Meie teised teenused

Lisaks Atlassianiga seotud teenustele pakume kasutajakogemuse (UX) disaini-, süsteemianalüüsi- ja tarkvaraarenduse teenuseid.

Vaata lähemalt
girl standing in front of a wall of options

Soovid abi Atlassiani toodete valimisel, tundma õppimisel või haldamisel?

Võta ühendust