Liigu põhisisu juurde

Atlassiani koolitused

Tarkvara ja tööriistad on suurepärased üksnes siis, kui su meeskond oskab neid kasutada

Tööriistad ise tööd ära ei tee

Uus tööriist ei peaks inimeste elu tegema mitte raskemaks, vaid kergemaks. Meie aitame kõik osapooled kiirelt pardale ja hoolitseme selle eest, et uued vahendid pakuksid lubatud põnevust, mugavust ja efektiivsust.

Kas eesti või inglise keeles?

Koolitusi viime läbi nii eesti kui inglise keeles ja kui vaja, siis kasvõi kahes keeles paralleelselt. Aeg-ajalt koolitame ka välismaal. Kui sinu koolitust vajavad inimesed on kaugemal, on viimane aeg planeerima hakata!

Praktilised kogemused

Meie koolitajad ei ole ainult koolitajad. Nad on Atlassiani toodetega töötanud aastast 2008 ning teavad süvitsi nii teoreetilist poolt, kui ka kasutajate tegelikke vajadusi ja murekohti kõikidest etappidest.

Paindlik programm

Koolituse võime läbi viia kas meie enda, teie või renditud ruumides. Programmi paneme kokku vastavalt teie vajadustele ja võime korraga katta kas ühe või mitu teemat või planeerida koolituse sarjana.

Kui palju maksab?

Koolituse hind sõltub osalevate inimeste arvust ning kursuse pikkusest. Kohapealse koolituse tavahind on kuni 10 osalejale 2000 € (+KM) ja rohkematele 2500 € (+KM). Koolitus kestab olenevalt Sinu vajadustest 4-8 tundi.

Harjutamine teeb meistriks

On hea, kui kõigil osalejatel on kaasas sülearvuti. Praktiliste ülesannete lahendamiseks oleme loonud kursustele spetsiaalse keskkonna (Jira + Confluence testkeskkond pilves).

Platinum Solution Partner
Koolitusi viivad läbi Trinidad Wisemani platinumstaatusega Atlassiani eksperdid
Jira service management

Atlassian Jira Service Management Kursus

Anname ülevaate JIRA Service Management võimalustest ja funktsioonidest. Teeme läbi kasutajaportaalide seadistamise, järjekordade ja SLAde loomise, osalejate lisamise ning ülesannete automatiseerimise.

Confluence

Atlassian Confluence Baaskursus

Selgeks saavad Confluence'i kasutamiseks vajalikud põhioskused: kuidas struktureerida, hallata ja kasutada tekstiredaktorit, makrosid jms. Väärt häkkidest ei jää ilma ka edasijõudnud kasutajad.

Jira

Atlassian Jira Essentials Kursus

Vastame küsimusele, miks on Jira hea tööhaldustarkvara ja kas see tõesti sobib igasugustele tiimidele. Osalejad õpivad, kuidas hallata ning jälgida tiimi ülesandeid ja projekte. Väärt häkkidest ei jäeta ilma ka tiimijuhte.

Jira Software

Jira projekti administraatori koolitus

Kursusel selgitame Jira Software projekti administraatori rolli ja õiguseid. Osalejad õpivad muuhulgas seadistama agiilseid tahvleid, haldama sprinte ja backlog'i ning töötama raportite ja automaatikatega.

Jira

Jira administraatori koolitus

Jirast saadav kasutegur sõltub suuresti kogu vundamendi ülesehitusest. Teadlik tegutsemine ja parimate praktikate rakendamine projektide ülesseadmisel on investeering tulevikku, et jätkusuutlikult planeerida, mõõta ning analüüsida.

girl standing in front of a wall of options

Ei leidnud sobivat koolitust?

Disainime sulle sobiva!