Liigu põhisisu juurde

Seminarid

Korraldame regulaarseid seminare, kuhu kutsume esinema kliente ja partnereid rääkima sellest, kuidas nemad Atlassiani tooteid oma ettevõttes on rakendanud.

Tulevad seminarid

Järgmine seminar - Kevad 2024

Vaata eelmisi seminare järele

George Smith & Kamal Said – Exalate (by iDalko)

Intelligentsed Jira raportid (Inglise keeles)

Mārtiņš Vanags – eazyBI

James Harvey – Cisco AppDynamics

Imre Lall – Tartu Ülikool

Kaosest selgus (Inglise keeles)

Katrin Paal – Invaru

Birgit Nigulas & Kerli Loopman – Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus

Carina Zweygart – Atlassian

Zihni Saglam Riadast

Kaur Klaamann ja Margus Nael Trinidad Wisemanist

Thorunn Oskarsdottir TEMPOst

Marek Lewandowski Softwareplantist

Kuidas IT teenuste juhtimist agiilselt korraldada 36 min - 1.5x kiirusega (Inglise keeles)

Giulio Iannazzo Atlassianist

Ragnar Veermäe Bigbank’ist

Triin Tars, Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus (RMIT)

Margus Nael, Trinidad Wiseman

Mida vahvat või probleemset võib juhtuda Atlassiani toodete juurutamisel tiimis? Diskussioonipaneeli juhib Peeter Marvet.

Kaur Klaamann Trinidad Wisemanist räägib sertifitseerimisvõimalustest ja testidest.Sertifikaat annab teile enesekindlust, võimekust ja usaldusväärsust.

Vassili Gorbenko Keskkonnaministeeriumi Infotehnoloogiakeskusest räägib arendus- ning teenuste portfellide haldamisest JIRAs ning annab ülevaate planeeritud muudatuste ning intsidentide haldamise võimalustest.

Kaur Klaamann Trinidad Wisemanist tutvustab portfellihalduse võimalusi JIRA Software’is, keskendudes põhiliselt projektiportfelli haldusele BigPicture pistikprogrammi abil.

Robert Rosimannus Upitech’ist räägib töövoogude, staatuste ja versioonide üles seadmisest JIRA Software’is. Samuti puudutab ta põgusalt teisi arendusvahendeid.

Maarit Cimolonskas Bigbank’ist räägib oma kogemusest Confluence’i kui intraneti platvormi juurutamisel Bigbankis. Üleminek puudutas enam kui 500 kasutajat 6 riigis.

Juri Reinsalu IGNITE’ist näitab Confluence’i siseelu ning räägib macrode kasutamisest. Lisaks puudutab ta Confluence Source Editor’i ning räägib, kuidas kasutada Confluence’i platvormina näiteks Intraneti ehitamisel.

Kaupo Laagriküll SMIT’ist räägib oma kogemusest JIRA Service Deski juurutamisel SMITis kahe aasta vältel – mida teha, mida mitte teha. Ta kirjeldab, kuidas läks PoC faas ning kuidas lõpuks jõuti LIVE’i. Lahendusel on ligi 10 000 lõpptarbijat ning 250+ agenti.

girl with post-its

Kardad järgmise seminari maha magada?

Telli teavitus