Liigu põhisisu juurde

Tööriistad tarkvara arenduseks

Leiame tööriistad, mis toetavad sinu tarkvaraarenduse protsessi
Atlassiani tooted on paindlikud ja laiahaardeliste kasutusvõimalustega, mis teeb nad sobivaks paljudele erinevatele tegevusharudele. Organiseerimine, integreerimine, jälgimine, kohandamine või automatiseerimine on vaid mõned võimalused sinu töö hõlbustamiseks Atlassiani tooteplatvormil.

 

Orienteeruv maksumus:
Töö maht on hinnanguliselt 100-200 h, maksumuse aluseks on tunnihind 80 € (ei sisalda KM).

 

Kuidas seda teeme?

1
Vajaduste kaardistamine

Enne lahenduste väljapakkumist tuleb selgeks teha täpsed vajadused. Aitame analüüsida hetkeolukorda ning paneme paika eesmärgid. Kaasame kõik tarkvaraarendusega seotud rollid, et tekiks terviklik ülevaade tänasest olukorrast ja vajadustest.

2
Atlassiani ja Atlassiani partnerite toodete valimine

Analüüsietapis kogutud (või sinu poolt eelkaardistatud) info alusel valime Atlassiani ja Atlassiani partnerite tooted. Olenevalt lahenduse keerukusest on tüüpilised komponendid Jira Software, Confluence, Bitbucket, Bamboo, Advanced Roadmaps for Jira, Automation for Jira, Tempo Timesheets.

3
Paigaldamine ja seadistamine, kohandamine

Paigaldame ja seadistame valitud tooted sinu vajadustele vastavaks. Töötame välja projektide arhitektuuri Jira-s ning ehitame üles töövood, mis toetavad ettevõtte protsesse. Vajadusel loome lisaväljad (Custom Fields) ning loome projektide portfelli. Implementeerime ajahalduse Tempo Timesheets abil ja pideva integratsiooni protsessid (CI/CD) Bitbucketi/Giti ja Bamboo abil. Seome Jira Confluence’ga hõlpsaks nõuete ja dokumentatsiooni haldamiseks.

4
Juurutamine

Aitame sul uut protsessi oma ettevõttes juurutada. Seadistame rollid ning loome neile töölauad, mis arvestavad just nende vajadustega. Aitame seadistada projektid ning Advanced Roadmaps pistikprogrammi abil panna paika projektide “suure pildi”. Jääme ka igakülgselt toeks täiendavate seadistuste tegemisel.

Illustreeriv pilt lehelõpule

Vajad abi migreerimisel? Me toetame Sind.

Võta ühendust