Liigu põhisisu juurde

Ressursihaldus ja aja planeerimine

Tarkvara arendamise kiire tempo juures on ressursiplaneerimine ja aja jälgimine sujuva projekti alustala.

Activity Timeline oma rohkete võimalustega teeb ressursihalduse Jiras tõhusaks ja lihtsaks. Kasutajate ja tiimide haldamine, piletite ja sündmuste planeerimine, aja jälgimine ning detailne raporteerimine edendavad sinu projekti arengut eesmärkide saavutamiseks.

Orienteeruv maksumus

Oleneb organisatsiooni suurustest ja täpsetest vajadustest, maksumuse aluseks on tunnihind 80 € (ei sisalda KM). 

Ressursihaldus_Atlassian_lisandmoodulitega_aja_planeerimine
1
Seadistame töötajate profiilid ja tiimid

Activity Timeline võimaldab mitmetasandilist ressursiplaneerimist. Parim viis alustamiseks on töötajate profiilid: seadistame kasutajatele maksimaalse päevase saadavuse, positsiooni(d) ja oskused.   

Tiimide seadistamiseks on kaks võimalust: klassikaline tiim (kasutajad lisatakse manuaalselt) ja dünaamiline tiim (kasutajad grupeeritakse automaatselt positsioonide või oskuste põhjal).

2
Loome planeerimise vaated valdkonna,- tiimi,- ja projektijuhtidele

Activity Timeline ajajoonel, mis kuvab pileteid ühest või mitmest projektist võimaldab planeerimist ja ressursikasutuse jälgimist nii üksikkasutaja kui ka tiimi(de) tasandil. 

Lisaks Jira piletitele saab ajajoonel hallata ja jälgida ka mitte piletite kujul olevaid erisündmuseid – näiteks puhkused, haiguspäevad, broneeringud, verstapostid, sprindid jpm. 

Aitame kaardistada sinu ettevõtte nõuded planeerimisele ning loome vastavad vaated nii valdkonna,- tiimi,- ja projektijuhtidele. 

3
Rakendame raporteid aruandluseks ja prognoosimiseks

Aruandlust ning prognoosimist võimaldavad mitmed raportid, nagu näiteks “Person/Team Availability”, “Planned vs Logged per Project”, “Planned vs Logged per Team”, “Overdue Issues Report”, “Vacations”, “Position Availability”, “Project Resources Report” jt. 

Tuvastame teie juhtide aruandluse vajadused ning aitame raportite seadistamise ja rakendamisega.

Illustreeriv pilt lehelõpule

Soovid veel infot?

Võta ühendust