Liigu põhisisu juurde

Pistikprogrammide arendus ja liidestamine

Erilised soovid nõuavad erilisi lahendusi

Atlassianil on turuplatsil suur hulk lisandmooduleid, mille seast aitame hea meelega leida sobivaima, kuid väga spetsiifiliste vajaduste puhul on võimalik pistikprogramide arendus nii Jira’le kui ka Confluence’le. Pistikprogrammidega on võimalik täiendada keskkonna funktsionaalsust kui ka teostada andmete importi või eksporti. Keerulisemate liidestuste puhul on võimalik luua eraldiseisev lahendus, mis suhtleb Jira/Confluence süsteemidega ning ka kolmanda osapoole lahendustega.

 

Orienteeruv maksumus
Töö maht sõltub lähteülesandest, maksumuse aluseks on tunnihind 80 € (ei sisalda KM).

 

Kuidas seda teeme?

Jira ja Confluence lisandmoodulite arendamine
1
Analüüs/nõustamine

Kaardistame tänase olukorra ja vaatame üle kuidas praegune süsteem toimib ja mida selle juures peaks täiendama. Aitame kokku panna lähteülesande ning paneme paika arenduste ajakava.

2
Lahenduse loomine

Oma laialdaste kogemuste baasilt loome sulle täpselt sinu vajadusi katva lahenduse. Arendusprotsessi jooksul on sul olukorrast täielik ülevaade olemas ning vajadusel saame nõudeid jooksvalt täiendada.

3
Testimine

Testimine on iga tarkvaraarenduse projekti lahutamatu osa. Loodav lahendus läbib testimise nii meie testijate poolt kui ka sinu enda poolt vastavas test-keskkonnas. Kui sul endal test-keskkond puudub, aitame selle paigaldada. Testimisel selgunud lisavajadused vaatame üheskoos üle ning vajadusel teostame lisaarendused.

4
Lansseerimine ja dokumenteerimine

Peale edukat testimist paigaldame lahenduse live-keskkonda. Oleme igakülgselt toeks, et see sujuks viperusteta. Kuigi lahenduse dokumenteerimine on pidev protsess, siis just lansseerimise käigus antakse sellele veel viimane lihv.

5
Tootetugi

Peale lõpliku arenduse tarnimist jääme sulle toeks pakkudes kvaliteetset tootetuge. Vastavalt vajadusele teostame lisaarendusi või aitame sul uut protsessi juurutada.

Illustreeriv pilt lehelõpule

Vajad abi migreerimisel? Me toetame Sind.

Võta ühendust