Liigu põhisisu juurde

Atlassiani toodete juurutamine

Aitame tooted tööle panna parimal võimalikul viisil

Atlassiani tooted on paindlikud ja laiahaardeliste kasutusvõimalustega, mis teeb nad sobivaks paljudele erinevatele tegevusharudele. Iga toode võimaldab kohandada seda just ettevõtte vajadustest lähtuvalt. Oma laialdase kogemusega oleme abiks, et toodete funktsioonidest saaks kasutatud just need, mis Teie organisatsiooni protsessidega sobivad.

Aitame toodete paigaldamisel, seadistamisel ja juurutamisel.

 

Orienteeruv maksumus:
Töö maht on hinnanguliselt 100-200 h, maksumuse aluseks on tunnihind 80 € (ei sisalda KM).

 

Kuidas seda teeme?

1
Vajaduste kaardistamine

Enne lahenduste väljapakkumist tuleb selgeks teha täpsed vajadused. Aitame analüüsida hetkeolukorda ning paneme paika eesmärgid. Kaasame kõik seotud rollid, et tekiks terviklik ülevaade tänasest olukorrast ja vajadustest.

2
Paigaldamine ja seadistamine, kohandamine

Paigaldame ja seadistame valitud tooted sinu vajadustele vastavaks. Töötame välja toodetele arhitektuuri ning ehitame üles töövood, mis toetavad ettevõtte protsesse.

3
Juurutamine

Aitame sul uut protsessi oma ettevõttes juurutada. Seadistame rollid ning loome neile töölauad, mis arvestavad just nende vajadustega. Aitame seadistada funktsioonid ja automaatikad. Tutvustame kõikidele seotud osapooltele loodud lahendust.  Jääme ka igakülgselt toeks täiendavate seadistuste tegemisel.

Illustreeriv pilt lehelõpule

Vajad abi juurutamisel? Me toetame Sind.

Võta ühendust