Teenused

Pakume kõiki Atlassiani teenuseid alates ekspertnõustamisest,
lõpetades rätseparenduse ja koolitustega.

Ekspertnõustamine


Service iconÕiged tooted

õigele meeskonnale

 

Vajad uute töövahendite valikul abi? Meie eksperdid kaardistavad Sinu meeskonna vajadused ning soovitavad just Sulle sobivaid tooteid. Nõustamisele võib kuluda paar tundi, aga ka mitu nädalat, sõltuvalt ülesande keerukusest.

Paigaldamine ja seadistamine


Service iconHakka oma Atlassiani töövahendeid kohe kasutama

Atlassiani tooted pakuvad mitmeid erinevaid seadistusvõimalusi, mis võivad mõnikord tunduda keerulised. Meie lahendame kõik tehnilised küsimused Sinu eest ära. Seega saad uute toodete ostmisel neid koheselt kasutama hakata ja vajadusel meilt abi otsida.

Koolitused


Service iconSaa tõeliseks Atlassiani-profiks

 

Me oleme läbinud Atlassiani Ekspertide ametliku treeringprogrammi. Uue töövahendiga harjumine võtab alati aega. Me vaatame üle Sinu meeskonna koolitusvajadused ning koostame põhjaliku koolitusprogrammi, mis sobib just Sinu tiimile.

 

Rätseparendus


Service iconKohandame Atlassiani tooted Sinule sobivateks

Atlassiani tooted on väga paindlikud, kuid aegajalt läheb vaja lisa funktsionaalsust, mida vaikimisi tootel ei ole. Me kohandame Atlassiani tooted just Sinu meeskonnale sobivaks, kaotamata seejuures ära võimalust neid tulevikus uuendada.

Litsentside haldus


Service iconTellime, haldame ja uuendame Sinu litsentse

Võid küsida meilt kõike, mis puudutab Atlassian litsentse. Olgu selleks siis keerukamate terminite lahtiseletamine, tellimisprotsessi tutvustamine, toodete hooldamine või litsentside uuendamine. Kui mõtled ka litsentside ostmisele, siis küsi meilt kindlasti pakkumist!

Meie teised teenused


Service iconTeeme Sinu lahendused kergesti kasutatavateks

Lisaks Atlassianiga seotud teenustele oleme väga tugevad ka kasutajakogemuse (UX) disaini ja süsteemianalüüsi alal. Näiteks saame Confluence’il põhineva siseveebi teostamisega täielikult hakkama.

Loe veel

Soovid abi Atlassiani toodete valimisel, õppimisel või haldamisel?