Atlassiani treeningkursused

Pange oma Atlassiani litsentsid täisvõimsusel tööle,
pakkudes oma tiimile professionaalset treeningut

 

Treeningkursused loob ja viib läbi Atlassian Gold Solution Partner Trinidad Wiseman.

Meie treeningud aitavad Teil saada oma Atlassiani litsentsidest maksimaalset kasu, valmistades teie tiimi ette vajaduse korral efektiivsemalt töötama ning selgitades, kuidas kohandada litsentse oma ettevõtte tõelistele vajadustele.

Kursuste läbiviimise osas oleme paindlikud – võime tulla teie kontorisse või korraldada treeningu oma ruumides. Võime keskenduda ühele teemale või viia läbi sessiooni erinevatel teemadel. Võime luua teie unikaalsele tiimile individuaalsed treeningmaterjalid – andke meile vaid teada oma täpsetest vajadustest.

Olles töötanud Atlassiani toodetega juba aastast 2008, on meie ekspertidel lisaks teoreetilistele teadmistele ka pikaajaline praktiline kogemus. Oleme töötanud Atlassiani litsentsidega igas võimalikus faasis toote valimisest praktiliste kasutuslugudeni.

Meil on hea meel jagada oma teadmisi ja kogemusi, et Teie tiimist saaks veelgi rahulolevam ja efektiivsem Atlassiani toodete kasutaja.

Meie spetsialistid asuvad Eestis, kuid meil on võimalus viia läbi treeningkursusi ka teistes inglise keelt kõnelevates riikides. Viimasel juhul tuleb reisikulude tõttu arvestada veidi kõrgema hinnaga.

Treeningkursuse hind sõltub osalevate inimeste arvust ning kursuse pikkusest. Kohapeal peetud treeningu tüüpiline hind kuni 10-le osalejale on 1500 € ning rohkemate osalejate puhul 2000 €. Treening kestab 4 kuni 8 tundi olenevalt Teie vajadustest.

Treeningkursuse eeldatav kestus on kirjas iga kursuse kirjelduses. Oleme loonud kursustele spetsiaalse keskkonna (Jira + Confluence testkeskkond – Cloud). Praktiliste ülesannete edukaks läbimiseks vajab iga osaleja sülearvutit. Allpool näete kursuste täielikku nimekirja.

Atlassian Jira Essentials kursus

  Treeningkursus annab ülevaate Jirast kui tööhaldustarkvarast. Osalejad õpivad, kuidas hallata ning jälgida tiimi ülesandeid ja projekte.

View training

Atlassian Jira Software kursus

  Antud treeningkursus selgitab Jira Software vaadet ning õpetab, kuidas kasutada agiilseid tarkvara arenduse võtteid igapäevatöös.

View training

Atlassian Jira Administration kursus

  Kursuse sisu sõltub Teie ettevõtte vajadustest. Esmane treening peaks katma Jira õiguste süsteemi. Pärast seda võime liikuda samm-sammult projekti seadistamise juurde, sealhulgas töövoolud, erinevad ekraanivaated jms.

View training

Atlassian Confluence baaskursus

  Kursus selgitab Confluence’i loomust: kuidas struktureerida, hallata, kasutada WYSIWYG tekstiredaktorit, makrosid jms.

View training

Atlassian Jira Service Desk treening

  See treeningkursus annab ülevaate JIRA Service Deski võimalustest ja funktsioonidest. Pärast seda võime ette võtta kasutajaportaalide seadistamise, järjekordade ja SLAde loomise, osalejate lisamise ning ülesannete automatiseerimise.

View training

Võta ühendust

Kliki „Võta ühendust“ või kirjuta atlassian@twn.ee et arutada olemasolevaid koolitusi või korraldada just Teie vajaduste järgi kohandatud õpe.